Reakcia na: MatejBA #4288:
Si aj za zrušenie absolútnej prednosti auta na hlavnej ceste pred autom na vedľajšej ceste? Ak nie, prečo pri vychádzaní z vedľajšej cesty dokážeš použiť mozog a predpokladať že niečo po nej možno pôjde, kým pri prechode pre chodcov túto istú činnosť vykonať nedokážeš?Edit: Never mind, Ike ma predbehol
810zssk
2. Vodič na hlavnej ceste je nesvojprávny lebo keď ideš z vedľajšej cesty mu musíš dať prednosť?