Reakcia na: Ike #4097:
Počíta sa ale v Stupave s vlakmi Bratislava - Viedeň? Podľa súčasného projektu by tam museli mať úvrať, takže skôr očakávam, že by jazdili naďalej cez Devínsku Novú Ves po starej trati.A uznávam, že v takomto prípade by vlaky Bratislava - Brno v Stupave zastavovať nemuseli, keďže by nebolo spojenie, ktoré by si nutne vyžadovalo prestup práve tam.


zakaznik
A tu je vlak raz za dve hodiny, ale všetci sa budeme skladať na to, aby si šotouši a horných 10 tisíc vyvážalo p-dell vo VRT.
Ale pekne to zapadá ku dotáciám na päťdesiatisícové elektromobily, vrtule, záporné reálne úroky na investičné byty, z ktorých sú miestni ekonomickí plochozemci tiež určite nadšení.