Reakcia na: bobitwo #4077:
Netuším na čo sa pokúšaš reagovať, ja som o Gyore nepísal.VRT nie je náhrada pomalšej vrstvy, tá bude ďalej existovať (možno trochu viac spomalená). Zároveň nemôžeš pracovať s aktuálnymi číslami cestujúcich - keď bude vlak do Prahy trvať napr. dve hodiny, stiahne k sebe aj veľa ľudí z iných foriem dopravy.
810zssk