Ja tie ostrovčeky stále nechápem. Napríklad tento na fotke pri TPD. Predtým bol symetrický (vidieť na leteckej fotke), ale prerobili ho takto jednostranne, a kanál uväznili naň. Ja to nechápem. Načo je to dobré? Aj podľa staršej leteckej fotky kde sú vyznačené pruhy na odbočenie áut na ceste, tak autá odbáčajú rovnakým oblúkom z Bosákovej na Jantárovú cestu a z Jantárovej cesty na Farského. Keď sú oblúky rovnaké, prečo je ostrovček zkriplený? Ako by niekomu išlo o to aby si auto odbočujúce do ľava zničilo zadné ľavé koleso.