Reakcia na: Ike #4303:
Len ti trochu upresnim - deti sa podla noveho PR MNV maju hrat aj na cestach - ved na Vazovke tusim pred 1,5 rokom povodne vykolikovali cast tej cesty, aby sa mali kde hrat
A tusim aj na Mudronovej prisli povodne s takym genialnym naodom 
A nejaka PR akcia bola aj pre par rokmi v Novom Meste, kde si organizatori nejaky den zabrali cestu, ze ako to bude nadherne, ked sa tam budu hrat deti. Takze tu by som nepodcenoval inovativnost blbcov