Reakcia na: matt11 #171926:
tiež som na tento debilný systém doplatil už neraz keď som šiel z Račianskej s L3, na Floriánskom dole a, že pôjdem z Amerického nám. s L1/4/14 ďalej a prejdem sa pešo od Jesenského/Nám.Ľ.Š. pešo k L95. Prd! Nakoniec som šiel z Amerického nám. s L11, teda som sa zbytočne nachodil jak idiot vo viere, že snáď spravili normálny CP. Dnes tak na Legionársku prišla L8 a 2-3min na to L9, potom na tých zvyšných 12min ostáva už iba L14, takže ďalšie "bingo". To neviem či DPB nerobí naschvál, aby sme si poriadne do sýstosti užili tohoto sprostého systému liniek odvšadiaľ všade či čo.
Petto
DPB je v srabe a nie este aby prevadzkoval nejake turisticke linky a la 29 cez tyzden.
A to spojenie s 38ckou myslis vazne hej? ?