Reakcia na: Chicco #70351:
Ja som nikde nepisal, ze sa tak da bezne jazdit. Len som spomenul, ze boli dosiahnute v BA aj vyssie rychlosti, ako ste tu spominali.
takze neviem o com tocis, ze ma neberu vazne
skor teba skrie, ze tvoja "hviezda" je v realite kusok ina ..


a nikty by som nebol myslel ze by som obhajoval pipenku benovu ?
KLF
vsetko su to rychlosti podstatne nad 80kmh... ? ?
Mimochodom kolko je rekordna rychlost eliny v BA ? Nie je to 109 kmh ? Len sa pytam.