Reply on: Nick #70327:
Zaujimalo by ma, co ta tak pobavilo v mojom PS
takze neviem o com tocis, ze ma neberu vazne
skor teba skrie, ze tvoja "hviezda" je v realite kusok ina ..


a nikty by som nebol myslel ze by som obhajoval pipenku benovu ?
KLF
vsetko su to rychlosti podstatne nad 80kmh... ? ?
Mimochodom kolko je rekordna rychlost eliny v BA ? Nie je to 109 kmh ? Len sa pytam.