Reakcia na: Ámos #55958:
ZSR resp projekt filialka sa kryje s metrom zhruba od bosakovej po trnavske myto, ale to je zapricinene tym, ze zeleznica chce ist len po svojom starom koridore ktory jej vytrhali 
skor sa mi zda rozumny nazor od zeleznice nech sa Acko netaha na trnavske myto ale nech je prestupna stanica kde su mlynske nivy => napojenie na busy aj primestke vlaky.
ale problem je, ze mesto prezentuje, ze oni budu stavat tunel, tak do kelu ked ho chcu stavat, nech ho stavaju hned, alebo nech to nechaju plavat...
aj vo viedni ich doteraz kupili len 150 od tusim 1999/2000 ? (uz neviem presne datumy) a to pritom vieden je na tom kusok inak financne ked si moze dovolit presadit projekt tunelu pod dunaj a lobau narodny projket za 600 milionov euro, teda 10% statneho rozpoctu SR
aquila
a na 2-3 minutove _pravidelne_ intervaly sa nedostanes v bratislave centre, bez vlacikovho efektu, preto hovorim, ze je efektnejsie urobit kusok vacsie
ohladne ULF, dlha ma kapacitu 220 ludi a 4ludi/m2. kratka 24 metrov, dlha 35 metrov.
inak boli zavadzane od roku 1997, teda za 8 rokov ich ma vieden "len" 150
co sa tyka intervalov vo viedni som ich znaly si dovolim tvrdit ako ktokolvek na tomto fore
U2 je dost divne robena, v centre aj vsak zrusili zastavku a beha extremne pomaly