Reakcia na: 81-71 #55950:
ja som realista, metro nebude. teraz je otazka ci bode aspon mimourovnova radiala, ale ked bude pri vlade fico tak nebude ani ta

cena za kus asi 2,5 miliona euro, to len na upresnenie faktov 

navyse nad zemou behaju linky 1 & 2 elektriciek
aj vo viedni ich doteraz kupili len 150 od tusim 1999/2000 ? (uz neviem presne datumy) a to pritom vieden je na tom kusok inak financne ked si moze dovolit presadit projekt tunelu pod dunaj a lobau narodny projket za 600 milionov euro, teda 10% statneho rozpoctu SR 
nemusíš tu robiť vyhlásenia ako "robotníci z Kablovky proti podvratným silám" - toto je diskusné fórum, tu sa o ničom nerozhoduje, a či sem niekto napíše taký alebo onaký názor, na konečný výsledok, čo sa udeje to nemá nijaký vplyv. Budeš mať šancu ovplyvniť vývoj - napríklad vo voľbách.
lebo sa tu zasmejem na takych primitivoch ako igorko, galiyosha alebo si (aj ked si ma prekvapil) a rad si podiskutujem s ludmi ako technopol, AAA, drink, yale a X dalsich ..
fobust
Môžem ťa usitiť, že napojenie na Šafko by malo byť podľa mojej predstavy mimoúrovňové - a myslím že sa to dá (čiastočné zapustený cestný podjazd a električkový "nadjazd". Otázka znie ako by to vyzeralo - asi nie moc pekne).
Ručím ti, že toto čo mesto chce spraviť je iba prvý článok systému a budem veľmi silno kričať a dožadovať sa ďalších prác. Petržalskou radiálou to pre mňa zďaleka nekončí!