Reakcia na: Juraj #33164:
Uvedeny priklad z prepravneho poriadku si vsetci normalni ludia vylozia tak, ze revizor moze kontrolovat napriklad pri vystupovani z vozu a to v jeho bezprostrednej blizkosti, tzn. napriklad na schodoch. Takto na ulici moze zastavit hocikoho... ja sa tam mozem prechadzat po obratisku a nemusim vystupovat z tramvaje. Takemu revizorovi by som sa neobtazoval ukazat cokolvek ... a keby ma fyzicky obmedzoval, sam by som inicioval prichod policie na dane miesto. Predsalen, co je vela, to je vela...

Piol
"Rovnako sa zhodneme v tom, ze komunikacia so zakaznikom a vseobecne informovanost cestujucich je v DPB na takej zlej urovni, ze horsia uz asi ani byt nemoze."
Nepodcenuj DPB, urcite to v buducnosti dokazu aj horsie ?