Reakcia na: TeBeCe #29219:
SKUSOBNA PREVADZKA TOHO SYSTEMU BY SA MALA SPUSTIT UZ V PONDELOK!!! Ono to nie su kamery, ale opticke snimace vozidla, ktore ho zachytia pri vjazde do zastavky, tym sa vozidlo prihlasi do obvodu. Po uplnynuti nejakebo casu X, potrebneho na dobrzdenie, otvorenie dveri, vymene substratu a zatvoreni dveri - pricom tento priemerny cas nie je problem ziskat z palubakov - da signal "volno" s tym, ze ak sa pojde nejakou rychlostou (tusim 45 alebo 55), tak na najblizsej svetelnej krizovatke voz prejde bez brzdenia. Kiez by som to vedel skor. Musim viac chodit do vozovni, ale teraz popri praci niet vela casu. ?

fobust
A samozrejme interier 2+1, treba aspon ponuknut komfort, ked uz nie nizkopodlaznost. V spicke zhustit interval. Substrat je zakaznik, nie naklad. Vsak potom by sme nemuseli mat ziadne sedadla. Kapacita sem - kapacita tam, ale komfort musi byt. A az tak drasticky obsaditelnost neklesne.