nad elektrickovymi semaformi na zastavkach Horne Krcace, Damborskeho, Svantnerova, Drobneho vyrastli kamery ? tak snad o par rokov ta preferencia aj bude fungovat....
Co sa tyka diskusneho fora, ked si uz teraz niekto nevsimne ten veliky oznam, nepomoze mu uz nic... 


fobust
A samozrejme interier 2+1, treba aspon ponuknut komfort, ked uz nie nizkopodlaznost. V spicke zhustit interval. Substrat je zakaznik, nie naklad. Vsak potom by sme nemuseli mat ziadne sedadla. Kapacita sem - kapacita tam, ale komfort musi byt. A az tak drasticky obsaditelnost neklesne.