Reakcia na: no.ev.di. #144203:
Nič si nepochopil. Si proste totaliťák. Nechápem, prečo sa náckom hovorí pravica, keď je to čistá ľavica - totalita, štátny dirigizmus, masívne prerozdeľovanie. Akurát miesto triednej nenávisti rasová - to je jediný rozdiel.
Preßburg.Germane
Možno donedávna bola Vieden a BA čo sa týka veku vozidiel porovnatelná ale určite nie v tej údržbe. Pokial viem klasické vozidlo T3 sa nejak podstatne nelíši aj od T1 vzor PCC z 3Otich rokov 20 storočia.
No Vieden masívne vozidlový park obnovuje ale Bratislava zaspala dobu.