Nasiel som perfektene fotky elektrickovej dopravy vo Francuzskom meste Montpellier mimochodom aj som tam bol a vozil sa na tych strojoch od starych velmi zachovalych elin az po tie najnovsie. BTW kedy budu take nove typy v Blave???? Vo vela krajinach v Europe je nosny system Elektricky. Mimochodom Montpellier moze byt rozlohou mozno trosku vacsie ako Blava. Neviem ako je to s obyvatelni ale tie fotky urcite vykukajte hore je link. A mohol by webmaster nejake stiahnut aj na imhd.


J
martin: tak čo kedy si už konečne priznáš, že si sa mýlil, hlavne v príspevku #13756 . Písal som o navýšení o 52% ČIŽE 2mld. Sa nauč čítať alebo po slovensky. A to nie je pôžička ale starý dlh, ktorý sa ide vyrovnať. Požičia sa asi 2,7mld. a ostatné pojde zo zdrojov mesta. Bratislava mala v roku 2000 trikrát vyšie zadĺženie ako ročné príjmy a žiadnu banku ani nenapadla nútená správa. BA má, ako som už raz písal) majetok vo výške 30mld a to je tearz vláda dá nejaké tie podniky.
A ak si myslíš, že na fungovanie mesta ti stačí sedliacky rozum, dovol aby som sa zasmial. Taký tu už boli viď bača z očovej.
V #13760 som dal zle mail na web. Sorry.