Reakcia na: UT #127973:
okamzita rychlost v case narazu bola nieco medzi 30 - 40 km/h podla doverneho zdroja. Mna by zaujimalo, kde si prisiel na to, ze tam je vlak vidiet dve minuty predtym??? Ked som jazdil v Beuse a aj cez to priecestie, tak velky rozhlad nemas
))
si
a nie kazdy vlak musi stat v stanici (a to zrovna moze byt pripad aj Lv-cka, ale napriklad ani IC iduce medzi petrzalkou a hlavnou stanicou nema na novom meste preco zastavit), zhlavia ked zrekonstruhujes a das "stihle" vyhybky mozes prepalit kludne aj rychlostami vyssimi ako 100kmh (no ale berme realitu ze na novom meste je zhlavie troska starsie, pri "volne" tam budes mat povolene len asi to co na sirej trati, takze cca 80), takze o akom brzdeni do stanice tu stale basnis ?