Reakcia na: Samuel336 #4689:
Pri rýchlostiach električiek je to jedno. Pri vyšších rýchlostiach je lepšie kĺbom dozadu. Ale potom sú ďalšie faktory - napríklad pri T3 sa empiricky zistilo, že pri zberači kĺbom dopredu kvapká uhlíkovodoprachová zmes presne do strešného vetráku.
PotPalo
Ide o to, že keď tam predtým parkovalo 90 áut, a potom tam bude parkovať zasa iba 90 áut, tak je trošku zavádzajúce chváliť sa, že pribudne 90 nových parkovacích miest. Maximálne tak pribudne zlegalizovanie 90 starých parkovacích miest. Miestny obyvateľ nič nezískal, teda okrem pridanej buzerácie ich návštev (zanikla posledná "free" zóna) a pridania prekážok.