Reply on: S499.1023 #4694:
Však ich aj dostala. Viď:https://www.prazsketramvaje.cz/kratasy/obrazky//20260621121435-6312-001.jpg
Ako som písal, prekvapuje ma, že nespravili pôvodné bočné okná.
Stierače a zrkadlá z prevádzkového hľadiska chápem. Taktiež statický menič a iné fíčury.
PotPalo
Ide o to, že keď tam predtým parkovalo 90 áut, a potom tam bude parkovať zasa iba 90 áut, tak je trošku zavádzajúce chváliť sa, že pribudne 90 nových parkovacích miest. Maximálne tak pribudne zlegalizovanie 90 starých parkovacích miest. Miestny obyvateľ nič nezískal, teda okrem pridanej buzerácie ich návštev (zanikla posledná "free" zóna) a pridania prekážok.