Reply on: S499.1023 #4694:
Však ich aj dostala. Viď:https://www.prazsketramvaje.cz/kratasy/obrazky//20260621121435-6312-001.jpg
Ako som písal, prekvapuje ma, že nespravili pôvodné bočné okná.
Stierače a zrkadlá z prevádzkového hľadiska chápem. Taktiež statický menič a iné fíčury.
Maverick_
Neprekvapilo by ma, keby to vnutri obdrzalo automat na listky a kamerovy system, ktory ma aj 8133 ak sa nepletiem. V pripade kameroveho systemu som si vsak isty, ze ho 8133 ma.