Reply on: S499.1023 #4694:
Však ich aj dostala. Viď:https://www.prazsketramvaje.cz/kratasy/obrazky//20260621121435-6312-001.jpg
Ako som písal, prekvapuje ma, že nespravili pôvodné bočné okná.
Stierače a zrkadlá z prevádzkového hľadiska chápem. Taktiež statický menič a iné fíčury.
Samuel336
edit - našiel som príspevok, kde popisovali, čo všetko bolo vykonané pri renovácii
https://www.facebook.com/Tram.vcr/photos/praha-cvi%C4%8Dn%C3%BD-v%C5%AFz-t3-ev-%C4%8D-5520-bude-v-brn%C4%9B-p%C5%99estav%C4%9Bn-zp%C4%9Bt-na-v%C5%AFz-t3-ev-%C4%8D-6312-v%C5%AFz/1295683015898078/