Mňa by teda vážne zaujímalo, prečo sa musí všetko zastĺpikovávať. Akoby tam na vozovke zvykli stáť zástupy ľudí alebo čo. Veď stačí namaľovať čiaru a hotovo. Ak bude nejaká nehoda, kadiaľ sa bude obchádzať keď budú všade stĺpiky? A čo dlhšie vozidlá, tie potrebujú väčší priestor pri odbočovaní, a zachádzať si do protismeru nie je práve dopravu zlepšujúce riešenie. Ten priestor tam bol vybudovaný na základe nejakých predpokladov, ktoré teraz evidentne mocipáni nechápu.
"Predtým to bolo horšie" - to je posledná argumentačná slamka, ktorej sa našťastie svedkovia vallovi môžu chytiť takmer vždy.
S499.1023