Reply on: PotPalo #4715:
No určite nie v strede križovatky to nie je vhodné miesto na postávanie a rozhodne nie tu kde sa ti zo všetkých strán vie prirútiť pomerne rýchle vozidlo. Okrem toho je tu pomerne hustý výskyt chodcov ktorým by si mimo iného zavadzial v ich priamom smere. Na strane kde je to bezpečné máš predsa na tento účel vybudované cikcak čiary a každým smerom parkoviská tak prečo vymýšlame problémy kde nie sú?
"Predtým to bolo horšie" - to je posledná argumentačná slamka, ktorej sa našťastie svedkovia vallovi môžu chytiť takmer vždy.
S499.1023