Reakcia na: PotPalo #4265:
nie je ten ostrovcek tak vytvarovany, lebo po novom sa tam nemoze odbocit dolava? neviem, ako to tam teraz vyzera z pohladu Haanovej, na streetview je zjavne uz neaktualny stav - prerusovana ciara a po 2 jazdne pruhy oboma smermi (na Furdekovej), na tejto fotke je na Furdekovej plna ciara v "rovnom" smere a na kraji (na spodku fotky) asi cyklisticky pruh (ten aj v opacnom smere). cize auta z Haanovej cez ten spic na ostrovceku by vobec nemali co ist. ale neviem, ako to pokracuje z tej fotky doprava, nad tou plnou ciarou, ani ake su znacky na tej Haanovej.
MatejBA