Reakcia na: 810zssk #4282:
Záleží ako sa na to pozeráš. Môžeš sa na to pozerať aj tak, že Slovensko je jedna z posledných krajín v Európe, kde sa pristupuje ku chodcom a cyklistom s tým, že aj oni majú nejaké povinnosti a majú ovládať pravidlá. Hlavne na západe na to rezignovali a tvária sa, že chodec a cyklista sú nesvojprávny jedinci neschopný dodržiavať pravidlá premávky, preto sa všetci okolo majú starať, aby sa im nič nestalo.
PotPalo
8/2022: https://maps.app.goo.gl/rztzv8ubiPgYBq7J8
6/2019: https://maps.app.goo.gl/9gDjBXieFfGP7RBU7
6/2014: https://maps.app.goo.gl/u6jzGanuGa4WDnqd6
Na mojej fotke to skresľuje, ale ako je vidieť na odkazoch z google street view, miesta je tam dosť. Kamióny tam nechodia (ako by sa odtiaľ aj dostali, že?), maximálne nákladné autá, navyše sa nezásobuje 24/7. Ale to aj tak nič nemení na tom, že ten ostrovček je tam zbytočný a jediný jeho účel je aby si vodiči zničili kolesá. A ešte sa prišlo o pár miest kde sa dalo zaparkovať keď si niekto išiel nakúpiť.