Reakcia na: MatejBA #4268:
Oni tam nejake miesto na prechdzanie este aj dovallia, hoc aj bez chodnikov

Keď primátor ukáže prstom na nejaké miesto, tak zrazu už netreba ani ten váš slávny MIB s jeho pseudoodbornosťou. 

zakaznik