Reakcia na: PotPalo #4265:
To je zase jedno z tych strasne nebezpecnych miest pri Starohajcanke, kde bolo vsetko v poriadku, tak tam museli vrazit ostrovcek? Podobne alo Gettingova a mnoho dalsich? Tesi ma, ze mesto ma tolko penazi na zbytocnosti.
Keď primátor ukáže prstom na nejaké miesto, tak zrazu už netreba ani ten váš slávny MIB s jeho pseudoodbornosťou. 

zakaznik
Večná téma sa vracia s konkrétnou podobou. Železnice Slovenskej republiky ukázali, ako si predstavujú budúcnosť Filiálky
https://www.yimba.sk/clanky/vecna-tema-sa-vracia-s-konkretnou-podobou-zeleznice-slovenskej-republiky-ukazali-ako-si-predstavuju-buducnost-filialky