Reakcia na: 3pa3ck3 #4047:
Nechce sa mi veriť, že tunel v skale popod Karpaty na BANM vyjde z posúdenia drahšie, než tento ich navrhovaný tunel v štrku popod Dunaj s rozpletom pod centrom.(Inak link nevidno - "Stránka neexistuje alebo je privátna")
) tak ma ako prvoplan napadne tunel popod karpaty... a ked tu uz bude raziaci stit, mohli by s nim spravit rovno aj trat pre "normalnu" zeleznicu (odklon nakladnej dopravy) a tiez dokoncit spojenie vychod-zapad na severnej casti D4....
tom_sk
Inak keď je celé VRT európsky projekt, nemalo by to byť hradené z eurofondov? Prečo radšej nespraviť poriadny projekt ktorý by pomohol aj iným vlakom než stavať stanicu niekde na zelenej lúke za mestom len preto, že je to najjednoduchšie a ešte viac si tým zahltiť trasu HS-Lamač? Či som zabudol, že železnice tento štát nezaujímajú, hlavne že autíčkom sa papaláši dostanú kam treba?