Reakcia na: Ike #4055:
Je načase si uvedomiť, že EÚ rozpočet je náš rozpočet. Ako bude postupovať čas, Slovensko bude získavať z EÚ len toľko, koľko tam vloží a potom aj menej. Subvencovanie "nových" štátov "starými" je na konci, tie "staré" pre to strácajú pochopenie. Takže hodnotou za peniaze sa treba zaoberať vždy, či je to z národného alebo EÚ rozpočtu - vždy je to z našich daní.
tom_sk
Inak keď je celé VRT európsky projekt, nemalo by to byť hradené z eurofondov? Prečo radšej nespraviť poriadny projekt ktorý by pomohol aj iným vlakom než stavať stanicu niekde na zelenej lúke za mestom len preto, že je to najjednoduchšie a ešte viac si tým zahltiť trasu HS-Lamač? Či som zabudol, že železnice tento štát nezaujímajú, hlavne že autíčkom sa papaláši dostanú kam treba?