Reakcia na: si #4034:
Predpokladám, že priemer rúry diaľničného a želežničného tunela je odlišný
) tak ma ako prvoplan napadne tunel popod karpaty... a ked tu uz bude raziaci stit, mohli by s nim spravit rovno aj trat pre "normalnu" zeleznicu (odklon nakladnej dopravy) a tiez dokoncit spojenie vychod-zapad na severnej casti D4....

Viliam22
https://korzar.sme.sk/vychod/c/kampan-za-verejne-peniaze-najviac-sa-v-mestskych-novinach-propaguju-primatori-z-miest-na-vychode