Takze takto si odsuhlasuju veci?
https://bratislava.sme.sk/c/23333367/bratislavske-zastupitelstvo-schvaluje-uznesenia-aj-vdaka-zabudnutym-kartickam.html
https://bratislava.sme.sk/c/23333367/bratislavske-zastupitelstvo-schvaluje-uznesenia-aj-vdaka-zabudnutym-kartickam.html

Je to podobná stupidita ako Branisko.
si
a takto pokope zhromazdene tunely by zas niesli vyhodu spolocnej unikovej rury (tu mi ale zas zacne vyvstavat otazka dohladu, a potreba jeho kompetencii tak v cestnej ako aj zeleznicnej casti)