Otázka zo stavebného súdka. Ak si dobre pamätám, okolo roku 2005 sa urobila zatiaľ posledná rekonštrukcia el. trate od Floriánskeho nám. na Obchodnú. Zaoberám sa areálom STU v centre a máme tam zaujímavosť, CO kryt vo vnútrobloku pri Stavebnej fakulte. Kryt ale patrí nemocnici a veľa ľudí mi hovorí, že s ňou je spojený podzemnou chodbou popod Radlinského ul., takže tá musí prechádzať aj popod električkovú trať. Údajne má ísť o podzemnú nemocnicu KO-17. Nevie to náhodou niekto potvrdiť alebo vyvrátiť? Nebolo niečo vidieť napríklad pri tej reko v r. 2005? Ďakujem.

Andrej
https://en.mapy.cz/turisticka?pid=67632626&newest=0&yaw=6.020&fov=1.272&pitch=-0.078&x=14.8152629&y=49.9918565&z=19