Reakcia na: zakaznik #2636:
nuz, a ja by som tam najradsej (ked tam uz bude raziaci stit) videl vo finale tie rury 4, jednu este pre zeleznicu, aby naklad v smere vychod zapad mohol obist hladnu stanicu.....

Je to podobná stupidita ako Branisko.

zakaznik