Reakcia na: MatejBA #2628:
Ok, ja o takých tuneloch neviem, ale to samozrejme neznamená, že nemôžu existovať. PS: Palec dole som ti nedal ja.
https://zastupitelstvo.bratislava.sk/mestske-zastupitelstvo-hlavneho-mesta-sr-bratislavy-2022-2026-zasadnutie-25042024/bod-32/

MatejBA
Nevidim, preco by to malo byt nepriechodne riesenie
Za dalsie si myslim, ze SK-AT si naozaj zasluzi dalsi cestny prepoj pomocou severnej D4, lebo vsak na celej hranici mame iba A6-D4, Berg, Kompa v Zahorskej a Hohenau.