Reply on: MatejBA #2634:
Len vychádzam z toho, čo si napísal. Okrem bezpečnostného hľadiska, podľa teba sme taký bohatí, že si môžme dovoliť tri rúry pod Karpatmi. 
Najprv pre obojsmernú premávku, ďalšiu únikovú a potom ešte tretiu, keď sa bude dokončovať na 2 + 2.
Je to podobná stupidita ako Branisko.

MatejBA
Nevidim, preco by to malo byt nepriechodne riesenie
Za dalsie si myslim, ze SK-AT si naozaj zasluzi dalsi cestny prepoj pomocou severnej D4, lebo vsak na celej hranici mame iba A6-D4, Berg, Kompa v Zahorskej a Hohenau.