Všimol som si, že tie debilné teamvallovské stĺpiky na križovatke Cintorínska × Lazaretská sa mimoriadne osvedčili. 
Namiesto toho, aby si mohli policajti pristaviť autobus na svojich vyhradených parkovacích miestach na Lazaretskej, tak teraz môže policajný autobus blokovať premávku pred hlavným vchodom dvoch levov.

Namiesto toho, aby si mohli policajti pristaviť autobus na svojich vyhradených parkovacích miestach na Lazaretskej, tak teraz môže policajný autobus blokovať premávku pred hlavným vchodom dvoch levov.
bobitwo
Pokiaľ máš projekt a súťažíš firmu, čo to bude stavať, tak tá ide podľa projektu, ktorý dostala. Ak tam nebolo súčasťou projektu riešenie dopravnej situácie, nie je to problém stavebnej firmy, čo to bude robiť. Je to problém mesta (lebo sa bavíme o situácii, že sa to robí pre mesto a to to platí aj dodalo projekt).
Ak to bolo bolo súčasťou projektu, ale zhotoviteľ to neriešil, tak to má odhaliť stavebný dozor investora (teda mesto má mať vlastný stavebný dozor).
V každom prípade, za vzniknutú situáciu môže mesto, keďže buď to nebolo v projekte, alebo nezabezpečilo stavebný dozor.
Ale čo čakať od mesta, keď nebolo schopné zabezpečiť stavebný dozor na petržalskú električku.