Reakcia na: upravovač fotiek #4153:
V Bratislave sú kachny odjakživa K2, dávno pred vznikom KT8.
) kedze tie supravy este +- vyhovuju (kapacitne) na vykony kde su nasadzane na rozdiel od K2S ktore kdekolvek su vypravene robia len (kapacitne) problemy
.
Andrej
Len konstatujem, ze nie su ziadne dokazy, ze K2S budu v blizkej buducnosti koncit, a navrhujem teda ako by sa situacia dala optimalizovat. Nebodaj by bolo lepsie aby o 10 rokov stale jazdili K2S, ale bez klimy?