Reply on: Oli61 #4163:
zo žilinskej(t.j. od úradu vlády) doľava na šancovú(t.j. smer hlavná stanica) je zakázané odbočenie už veľmi dlho, už na 1- streetview z roku 2012 to je zakázané a myslím, že je to tam už oveľa dlhšie. Teraz sa skúšobne zakázalo ľavé odbočenie z karpatskej(od koliby) na šancovú(smer Račko).
) kedze tie supravy este +- vyhovuju (kapacitne) na vykony kde su nasadzane na rozdiel od K2S ktore kdekolvek su vypravene robia len (kapacitne) problemy
Andrej
Len konstatujem, ze nie su ziadne dokazy, ze K2S budu v blizkej buducnosti koncit, a navrhujem teda ako by sa situacia dala optimalizovat. Nebodaj by bolo lepsie aby o 10 rokov stale jazdili K2S, ale bez klimy?