Reply on: si #4156:
To ano, ale hrozi to u DPB? Maximalne si viem predstavit ze by ju namontovali na novostavby T3, ktore este maju dost zivota pred sebou. Stare T3 sa pomaly ale isto vyraduju, a na streche T6A5 nie je miesto na klimu, takze by to muselo byt spojone s GO a vymenou vyzbroje, a taka sa na 30+ rocnych vozidlach uz velmi tazko zdovodni. Ako obrovsky strategicky omyl povazujem to, ze takyto upgrade nebol urobeny vtedy, ked sa dal este ekonomicky zdovodnit.
.
si
za rozumnejsie by som povazoval pridanie klimy pre salon na supravach, ci uz T3 alebo T6 (ono by teoreticky stacilo len na jednom vozni, aspon by to bolo ze ti co maju radi teplo nalezu do toho bez klimy a nebudu sa stazovat na zimu a ti co to teplo nemusia nalezu do toho s klimou