Reply on: bobitwo #4175:
Ja nezabúdam na nič, ja chápem že je to nepríjemné a ľudia robia chyby a nechcú si priznať že ich robia ale tak ako ma nijako neospravedlňuje to keď sa zmení zákon a ja o tom neviem (lebo nesledujem rôzne sociálne siete) tak ma neospravedlňuje ani to že sa zmení dopravná situácia lebo veď som si ju nevšimol roky to tak bolo tak to tak musí byť.To že sa tam postaví policajt ešte neznamená že musí ísť dávať 200€ pokuty, pre mňa za mňa nech len zastavuje ľudí a upozorňuje ich. Keď ich po týždni vidí opakovane samozrejme tam už je jasné koľká bije.
Viko
Viď napr. bedňa s prívodom zboku od Hispacoldu, majú ju v kufri niektoré školské Crosswaye. Ďalší typ je "integrovaná" klíma - jednotlivé súčiastky romiestniš tam, kde sa hodia. Bežné to bolo na zapadných zájazďákoch, aby nemali bedničku na streche, teraz to zažíva renesanciu kvôli elektrobusom so strechou plnou výbavy. A potom samozrejme jednotka na zadné čelo, využívaná primárne v poschoďákoch.