Reakcia na: upravovač fotiek #4153:
V Bratislave sú kachny odjakživa K2, dávno pred vznikom KT8.
) kedze tie supravy este +- vyhovuju (kapacitne) na vykony kde su nasadzane na rozdiel od K2S ktore kdekolvek su vypravene robia len (kapacitne) problemy
.
upravovač fotiek
https://zdopravy.cz/brno-zacina-s-renovaci-tramvaji-vario-ziskaji-celovozovou-klimatizaci-277013/
V Ostrave už sú. Dúfam, že nikoho v DPB nenapadne cpať klímu do novostavieb T3P alebo ešte horšie novostavieb K2S.