Najnovší výtvor na Valloslavskom pieskovisku.
"Umiestnenie zvislej dopravnej značky voči okraju vozovky sa riadi technickými predpismi (najmä TP 117 a vyhláškou 30/2020 Z. z.) takto:
Bočná vzdialenosť: Bližší okraj značky (alebo jej konštrukcie) má byť vzdialený od hrany vozovky alebo spevnenej krajnice spravidla 0,50 m až 2,00 m.
Stiesnené pomery (v obci): V zastavanom území možno túto vzdialenosť výnimočne zmenšiť až na 0,30 m."
"Umiestnenie zvislej dopravnej značky voči okraju vozovky sa riadi technickými predpismi (najmä TP 117 a vyhláškou 30/2020 Z. z.) takto:
Bočná vzdialenosť: Bližší okraj značky (alebo jej konštrukcie) má byť vzdialený od hrany vozovky alebo spevnenej krajnice spravidla 0,50 m až 2,00 m.
Stiesnené pomery (v obci): V zastavanom území možno túto vzdialenosť výnimočne zmenšiť až na 0,30 m."
Viko
Ideál by bol nástupištia združiť podľa základných smerov. Tri hrany (alebo koľko treba) pre všetko Záhorie, potom tri hrany Šamorínsky smer, atď. A z toho klastra už nech si to jazdí pomiešane, ak to bdue efektívnejšie. Ale aj prevádzkovo je konina, aby ti od jedného stĺpika odchádzala najprv čojaviem Jelka a o 8 minút Mníchov, akurát to znásobuje každodennú ľudskú melu.