Reakcia na: si #3991:
Čítal som to, jemu vadí, že od jedného označníka odchádza Jelka a Mníchov 8 minút po sebe. Tým pádom Jelka potrebuje zvlášť označník, Mníchov zvlášť označník.Ale hej, je strašne problematické, keď vchádzaš dole ešte chvíľu predtým sa pozrieť na tú obrovskú tabuľu, že odkiaľ ide ten autobus. Ešte aj na nástupištiach sú tabuľe, ktoré ukazujú, že ktorý spoj príde kam. To že sú ľudia lenivý, je ich problém. Nebohá babka hovorila, kto nemá v hlave, má v nohách.
bobitwo
Na to, že sa hrdíme tým, že máme 99% či koľko % gramotnosť, dosť často vidím stáť ľudí na zastávkach, kde je obrovský nápis "Zastávka zrušená", alebo v skrinke obrovský nápis, že je výluka, preto daný spoj nejazdí a tí ľudia tam pokojne aj hodinu stoja a sa rozčuľujú, prečo nič nechodí.