Reakcia na: 6503 #3952:
Senzory vo vozidlách to nepoužíva (myslím že existuje taká možnosť ale ZSSK ich nemá ani nepotrebuje), trasu to sleduje primárne podľa GPS a activity senzorov v telefóne. Spoľahlivosť detekovania trasy je v krajinách kde som Fairtiq a jeho deriváty používal dobrá, nevidím dôvod aby tomu na Slovensku bolo inak. V podmienkach statickej tarify u ZSSK nevidím veľa výhod oproti bežnej kúpe lístka a navyše rôzne produkty cez Fairtiq nie sú dostupné (KK a súvisiaca zľava, prvá trieda, atď). Inak je to super appka a v iných podmienkach som jej veľkým fanúšikom.
6503
https://www.ta3.com/clanok/1035003/zelezniciari-spustaju-novu-aplikaciu-na-listky-ma-byt-jednoducha-rychla-a-pracovat-takmer-automaticky