Co vravite na toto? Je to lepsie ako "Ideme vlakom" ? Vo vlakoch su enjake senzory, co zaznamenaju, ze moj mobil nastupil, alebo ako to funguje? Batozina sa kedya ako priklada? je to spolahlive (na slovensku samozrejme) ?
https://www.ta3.com/clanok/1035003/zelezniciari-spustaju-novu-aplikaciu-na-listky-ma-byt-jednoducha-rychla-a-pracovat-takmer-automaticky
https://www.ta3.com/clanok/1035003/zelezniciari-spustaju-novu-aplikaciu-na-listky-ma-byt-jednoducha-rychla-a-pracovat-takmer-automaticky
810zssk
V podmienkach statickej tarify u ZSSK nevidím veľa výhod oproti bežnej kúpe lístka a navyše rôzne produkty cez Fairtiq nie sú dostupné (KK a súvisiaca zľava, prvá trieda, atď). Inak je to super appka a v iných podmienkach som jej veľkým fanúšikom.