Reakcia na: zakaznik #2752:
Keď zaparkujem na záchytnom parkovisku, očakával by som, že tam nastúpim do MHD, ktorá ma rýchlo a bez prestupu dopraví do centra. A čo je tu? Jedna okrajová autobusová linka má zastávku vzdialenú 300 m.
Minimálne aspoň kým to stihnú nafotiť pre marketingové účely... 
MatejBA