Reakcia na: Ike #2746:
"To by sa EÚ naozaj musela zmeniť na následníka ZSSR, aby táto zmena prebehla v podstatných rozmeroch. "aj keby hned zajtra, tak bez carovneho prutika naozaj takuto zmenu do funkcneho stavu skor ako za 20-30 rokov nedostanes.... (aj ked, v totalitnych systemoch zas projektovanie, obstaravanie a pod. sa az tolko nezdrzuje nejakymi pripomienkami dotknutych osob, tak mozno do tych 20 rokov by to mozno slo, ked by limitujucimi faktormi bola len ekonomika, vykonost priemyslu a dostupnost materialnych zdrojov.....)
si
+ teda v pripade kamionov si takto podnik robi mensi sklad kdesi na parkoviskach obvykle nie v ich vlastnictve, takze naklady na toto tiez prenasaju kamsi inam....
a vyhody just in time sme v nedavnej minulosti mali moznost vidiet kedy aj vacsie podniky museli operativne odstavovat vyrobu v dosledku problemov v dodavatelskych retazcoch....