Reakcia na: Ike #2614:
Pruhy pred nám. Ľ.Š. boli v rozpore.Ale podla mňa je legitímne, ak je súdruh pobúrený konaním samosprávy, aj keď by to konanie bolo formálne v súlade s vyššími právnymi normami. A následne iniciuje zmenu zákona.
Napr. sa mu môže nepáčiť, že nebolo brané do úvahy stanovisko policajtov.
Inak je dosť smutné, že sme sa zbavili závaznosti stanovisiek KDI a vďaka chránenej dielni Teamu Сралло sa to môže vrátiť naspäť.
Ale celkom to poteší hlavne staršiu generáciu
zakaznik
https://youtu.be/XAsKUEwaDXw?si=otM6n6FjmMZ4abXD