Reakcia na: MatejBA #2632:
"Tunnel du Mont-BlancOtevření
19. červenec 1965"
Čiže navrhuješ uplatniť bezpečnostné štandardy z minulého tisícročia?

https://zastupitelstvo.bratislava.sk/mestske-zastupitelstvo-hlavneho-mesta-sr-bratislavy-2022-2026-zasadnutie-25042024/bod-32/

zakaznik
Ale podla mňa je legitímne, ak je súdruh pobúrený konaním samosprávy, aj keď by to konanie bolo formálne v súlade s vyššími právnymi normami. A následne iniciuje zmenu zákona.
Napr. sa mu môže nepáčiť, že nebolo brané do úvahy stanovisko policajtov.
Inak je dosť smutné, že sme sa zbavili závaznosti stanovisiek KDI a vďaka chránenej dielni Teamu Сралло sa to môže vrátiť naspäť.