Reakcia na: Ike #2204:
Ad 1: Kombinovaným lístkom som nemyslel tie jednorazové čo zvažovalo MD, ale sieťak bez nejakého výrazného cenového zvýhodnenia oproti dnešku (čokoľvek čo by stálo okolo litra a viac), čiže ten variant že de facto by sa Maxi Klasik rozšíril o MHD a PAL.
To už je lepší aj môj Lístok na všetko.)

810zssk
Pre mňa sú toto veľmi odlišné veci. PS hovorí o výraznom zlacnení (a teda zadotovaní) verejnej dopravy s cieľom do nej pritiahnúť nových cestujúcich (plus nadhadzuje aj nejaké koncepty tarify, aj keď mne osobne sa moc nepáčia). MD hovorí len o tom že bude nejaká jednotná tarifa, tuším ešte že to bude sieťový lístok, ale to nijak z môjho pohľadu neimplikuje že chcú spraviť to čo navrhuje PS. To čo prezentuje MD môže kľudne splniť napr. rozšírenie platnosti tisíceurového Maxi Klasiku. Alebo to môže byť 30€ sieťový lístok na deň, dobrý na cestu do Humenného, ale tiež pre väčšinu ľudí nevýhodný.