Reakcia na: Ike #2204:
Ad 1: Kombinovaným lístkom som nemyslel tie jednorazové čo zvažovalo MD, ale sieťak bez nejakého výrazného cenového zvýhodnenia oproti dnešku (čokoľvek čo by stálo okolo litra a viac), čiže ten variant že de facto by sa Maxi Klasik rozšíril o MHD a PAL.
To už je lepší aj môj Lístok na všetko.)

Ike
V diskusii im za to ľudia tlieskajú, ale pokojne si mohli do volebného programu dať aj iné body plánu obnovy (a prečo nie všetky?)
Odborná úroveň Pekára asi tiež nebude ani lvl gaučový expert. Nejaká pani sa tam sťažuje že BIDka stále nemá integrovaný lístok a nikto z tej strany jej tam ani trochu neoponoval.
Obávam sa že zázrak Vallo (môžete mať proti nemu čokoľvek, aj ja mám, ale medzi primátormi a kandidátmi bol suverénne najlepší) sa opakovať nebude. A skôr ako to, že z môjho syna spravia ženu sa bojím, že tam budú takéto neodborné figúrky.